Välisuksed majale


Kategooria: välisuksed Avaldatud: 27 Mai 2013
Kirjutas Super User Klikke: 175134
välisuks

Välisuks on maja visiitkaart, mis jätab esmamulje igale külalisele. Uksedaknad toodete valik on piisavalt suur, et iga klient leiaks omale meelepärase lahenduse.

Uksed võivad olla nii laiendiga, kahe poolega, kahepoolsed kui ka paarisuksed.

Maja välisuksed on valmistatud kõrge kvaliteediga pikaaegset kogemust omavate meistrite poolt, kes kasutavad tunnustatud tootjate materjale. Välisuksed sobivad hästi eramutele ja teistele hoonetele, kus on oluline hoida soe õhk toas.

Lisaks soojapidavusele pöörame tähelepanu sellele, et uks säilitaks ka peale aastatepikkust kasutamist võime püsida sirge ja stabiilsena.

Valmistame nii erimõõdus uksi kui ka standardmõõdus uksi.

Välisuksed saame tarnida nii Tartus, Tallinnas, Pärnus, Rakveres, Viljandis, Jõgeval, Haapsalus, Võrus või mujal Eestis elavale kliendile kiirelt ning soodsalt.Ukselehe kogupaksus on ca 62mm. Ukselehe sisemuses on kaks alumiiniumlehte ja nende vahel liimpuidust raamistik ning soojustus paksusega 50 mm. Alumiiniumlehed tagavad, et pidevate ilmastikumuutuste tõttu ei hakka uks kaarduma ja paisuma.

Värvitud ukse kattematerjaliks on sertifitseeritud niiskuskindel HDF- plaat, värvitoonid RAL kataloogi alusel. Lakitud või peitsitud ukse kattematerjal on tammespoon, peitsitoonid Akzo Nobel kataloogist.

Parema soojapidavuse tagamiseks kasutame ustel tihendeid, millest üks asetseb perimeetriliselt ümber ukselehe ja teine ukselengi sees. Uksele on paigaldatud ASSA või ABLOY lukud või nende analoogid ja reguleeritavad hinged.

Välisuksed avanevad väljapoole, nii ei jää ukseleng ja lävepakk ilmastikumõjude kätte. Tänu sellele kestab välisuks kaua.

 • Ukseleng: mitmekihiline männiliimpuit.

 • Lengi sügavus: 92 kuni 200 mm .

 • Viimistlus: värvitud, võimalikud toonid RAL värvikataloogist. Spoonitud, toonivalik Akzo Nobel kataloogi alusel.

 • Tihendid: 12mm, kaks perimeetrit.

 • Sulused: mantelhinged, ASSA ja ABLOY lukud või nende analoogid.

 • Erineva sügavusega ukselengid
 • Erinevad käepidemed
 • Avatav või kinnine laiend
 • Klaasiga valgmik või framuug ukse kohal
 • Sees ja väljas erinevad toonid
 • Erinevad klaasid klaaspaketis
 • Prosspulgad
 • Uksekomplektiga sama tooni piirdeliistud (ka erimõõdus)

Ukse pikaealisuse tagab tunnustatud tootjate poolt välja töötatud viimistlusvahendite kasutamine.


Värvitud välisuksed:

Sobiva värvitooni leiab RAL värvikataloogist.

Spoonitud välisuksed

Spoonukse toonid aga Akzo Nobel kataloogist.


Uksed on võimalik tellida seest- ja väljastpoolt erineva värvitooniga.

Olulist rolli sooja- ja helipidavuse saavutamisel mängib ka klaaspaketi valik. Meie poolt pakutavas valikus on kahe- ja kolmekihilised energiasäästlikud argoontäidisega klaaspaketid. Samuti on võimalik valida erinevate selektiiv-, turva- või toonklaaside vahel.
Kahekordse klaaspaketi parimaks U-väärtuseks saame pakkuda kuni 1,0 W/m²K. Kolmekordse klaaspaketi parim U-väärtus on kuni 0,5 W/m²K.

Ukseraam ja -lengid valmistatakse mitmekihilisest kvaliteetsest männiliimpuidust, mis on tugev ja väga hea kestvusega.

Külma ja müra tõkestamiseks on vajalikud ukseraamis ja -lengis kasutatavad tihendid, mida paigaldame eelnevalt puidu sisse freesitud soontesse. Eramu välisukse puhul saab kasutada kuni kahte perimeetriliselt asetsevat tihendiringi, mis tagavad hea sooja- ja mürapidavuse.

Väike ülevaatlik galerii meie poolt tehtud eramute välisustest:

View the embedded image gallery online at:
https://jutakaido.ee/et/uksed/eramajadele#sigProGalleria050aeedfa5

Soovid rohkem infot?

Variante on väga palju ning me aitame Sind meeleldi õige valiku tegemisel. Kirjuta meile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , helista 77 22089 või 50 800 61 ning leiame just Teile sobiliku variandi!
Jälgi meid Facebookis!
Jälgi meid Googles!

Osaühing Juta & Kaido
Reg.nr. 10300826

Suur 89b
48306 Jõgeva linn

50 80061; 77 22089

E-R 8:00-12:00 ja 13:00-17:00

www.jutajakaido.ee
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.